معرفی Flat Icon


Flat Icon یک وبسایت بی نظیر برای دانلود آیکون میباشد. در این وبسایت هزاران آیکون گوناگون برای دانلود وجود دارد و میتوان با ابزار سرچ آن آیکون مد نظر خود را پیدا کرد. به فرض مثال ما دنبال آیکونی برای نشان دادن یک کاربر هستیم. کافی است عبارت user را سرچ کنیم و از نتیجه جستجو آیکون مورد نظر خود را پیدا کنیم و اقدام به دانلود کنیم.

آیکون هایی که در کنار آنها یک تاج زرد رنگ دیده میشود رایگان نیستند.

چیزی که Flat Icon را فوق العاده میکند، قابلیت تغییر رنگ آیکون است. بسیاری از وبسایت ها تم رنگی خود را دارند، و نیاز دارند که این آیکون ها رنگ خاص خود را داشته باشند. به همین خاطر خیلی از اوقات نیاز هست که رنگ آیکون را تغییر دهیم. برای تغییر رنگ روی آیکون مربوطه (همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است) کلیک کنید:

Flat Icon

توجه داشته باشید که برای استفاده از این بخش باید وارد حساب کاربری خود شده باشید و فقط آیکون هایی قابلیت تغییر رنگ را دارند که در ابتدا مشکی رنگ هستند. نگران نباشید تقریبا اکثر آیکون های این سایت قابلیت تغییر رنگ دارند. پس از کلیک روی گزینه مورد نظر میتوانید کد رنگ مورد نظرتان را Paste کنید و آیکون را با رنگ دلخواه خود دانلود کنید.

help این مطلب به شما کمکی کرد؟

با لایک کردنتون ما متوجه میشیم چه مطالبی برای مخاطبین ما اهمیت بیشتری داره و در واقع تو ارائه مطالب کاربردی تر با ما کمک میکنید.


lock_open ورود به حساب کاربری

برای دسترسی به این بخش نیاز به ورود به حساب کاربر دارید.

how_to_reg وارد شوید


اولین نفری باشید که دیدگاه خود را بیان میکند!

مطالب اتفاقی


دنیای وب

گرادیانت CSS

اگر از شما بپرسم رنگ لوگوی اینستاگرام چیست چه پاسخی به ما میدهید؟ بنفش؟ قرمز؟ آبی؟ نارنجی؟ اگر به تصویر زیر یک نگاهی ...

دنیای وب

استفاده از Palette در طراحی سایت

هرگاه که میخواهید یک وبسایت طراحی کنید باید از رنگ بندی خاصی استفاده کنید. مثلا دیجی کالا یک رنگ قرمز خاص خود را دارد...

شبکه

نحوه تونل زدن با putty

شاید همه شما نحوه ssh زدن با putty را بلد باشید. کافی است نرم افزار putty را دانلود کنید و IP مورد نظرتان را وارد ...