معرفی Flat Icon


Flat Icon یک وبسایت بی نظیر برای دانلود آیکون میباشد. در این وبسایت هزاران آیکون گوناگون برای دانلود وجود دارد و میتوان با ابزار سرچ آن آیکون مد نظر خود را پیدا کرد. به فرض مثال ما دنبال آیکونی برای نشان دادن یک کاربر هستیم. کافی است عبارت user را سرچ کنیم و از نتیجه جستجو آیکون مورد نظر خود را پیدا کنیم و اقدام به دانلود کنیم.

آیکون هایی که در کنار آنها یک تاج زرد رنگ دیده میشود رایگان نیستند.

چیزی که Flat Icon را فوق العاده میکند، قابلیت تغییر رنگ آیکون است. بسیاری از وبسایت ها تم رنگی خود را دارند، و نیاز دارند که این آیکون ها رنگ خاص خود را داشته باشند. به همین خاطر خیلی از اوقات نیاز هست که رنگ آیکون را تغییر دهیم. برای تغییر رنگ روی آیکون مربوطه (همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است) کلیک کنید:

Flat Icon

توجه داشته باشید که برای استفاده از این بخش باید وارد حساب کاربری خود شده باشید و فقط آیکون هایی قابلیت تغییر رنگ را دارند که در ابتدا مشکی رنگ هستند. نگران نباشید تقریبا اکثر آیکون های این سایت قابلیت تغییر رنگ دارند. پس از کلیک روی گزینه مورد نظر میتوانید کد رنگ مورد نظرتان را Paste کنید و آیکون را با رنگ دلخواه خود دانلود کنید.

help این مطلب به شما کمکی کرد؟

با لایک کردنتون ما متوجه میشیم چه مطالبی برای مخاطبین ما اهمیت بیشتری داره و در واقع تو ارائه مطالب کاربردی تر با ما کمک میکنید.


lock_open ورود به حساب کاربری

برای دسترسی به این بخش نیاز به ورود به حساب کاربر دارید.

how_to_reg وارد شوید


اولین نفری باشید که دیدگاه خود را بیان میکند!

مطالب اتفاقی


دنیای وب

دانلود template از colorlib

سایت های زیادی در زمینه ارائه قالب های طراحی سایت وجود دارند، که بهترین آنها Colorlib میتوانید روی گزینه Free Theme...

دنیای وب

ایجاد Favicon برای وبسایت

در زبانه همه مرورگر ها یک آیکون مشاهده میشود که خاص هر وبسایت است. به این آیکون که در زبانه مرورگر مشاهده میشود Favico...

دنیای وب

تفاوت متد GET و POST

تفاوت های بسیاری بین متد GET و متد Post وجود دارد. به طور کلی نمیتوان گفت که کدام یک بهتر است، چرا که هر کدام مزایا و...